WĘDRÓWKA LIDERA – IZRAEL SHOOTING TRIP Z ROBERTEM KROOLEM I KRZYSZTOFEM KRUSZEWSKIM

Zapraszamy na intensywne warsztaty z mentorem dla Liderów Biznesu w trakcie wyjątkowej wyprawy strzeleckiej do serca Izraela. Ta wyprawa to droga do poznania siły własnego umysłu, w którym toczy się ciągła bitwa. Shooting Trip do Izraela jest projektem dla tych, którym znudziły się zwykłe szkolenia, a którzy pragną inspiracji, energii i adrenaliny na najwyższym poziomie. Weź udział w wyjątkowych warsztatach dla liderów biznesu, intensywnym treningu strzelania pod okiem najlepszych instruktorów w wyprawie w głąb ludzkiego umysłu, wolnego od iluzji, wykraczającego ponad logikę i schematy myślowe.

W podroż do Tel Avivu, nazywanego Nowym Jorkiem Bliskiego Wschodu, zabierze nas Robert Krool – najwyższej klasy mentor i ekspert w dziedzinie strategii, przywództwa, przez czytelników nazywany „Alchemikiem” a przez klientów „mistrzem intelektualnej prowokacji”, oraz Krzysztof Kruszewski – instruktor strzelectwa bojowego i sportowego, twórca podręczników i filmów szkoleniowych w zakresie walki wręcz oraz użycia broni palnej w bliskim kontakcie (Close Quarter Combat), działający na pograniczu rynków Polski i Izraela.

Zapraszam na 5-dniowe spotkanie z samym sobą, podczas którego zbudujesz konkretną obfitość menadżerską, dowiesz się jak szacować ryzyko i ustalać własne kryteria, a przede wszystkim poznasz własną reakcję na problem.

To wyprawa, która prowokuje, wyostrza zmysły, poszerza perspektywę.
To wyprawa, dzięki, której zostaniesz strzelcem doskonałym nie tylko na strzelnicy, ale również w biznesie.

Największą bitwę w trakcie tej wyprawy przyjdzie Ci stoczyć we własnym wnętrzu!

Więcej informacji

Zapraszam do rezerwacji miejsc na tę wspólną strzelecką wyprawę.
Konrad Kaczmarczyk
Dyrektor Generalny
k.kaczmarczyk@langas.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź nasze najnowsze wpisy