KONKURS DLA NAUCZYCIELI

Zapraszamy do Gry…

Konkurs GRA W SZKOŁĘ  zjawiska licealne

Organizator pragnie niniejszym Konkursem zaprosić Uczestników do wejścia do Gry. Gry, która prowadzona jest w “trójkącie dramatycznym”: szkoła – uczeń – rodzic, gdzie każda ze stron pełni inną rolę. Między graczami zachodzą różnego rodzaju interakcje (historie), wskazujące na charakterystyczne zjawiska mające miejsce w przestrzeni szkolnej.

Celem Konkursu jest spojrzenie na proces edukacji z innej, niż dotychczasowa, perspektywy. Konkurs ma na celu rozpowszechnienie procesów psychologicznych w edukacji. Celem Konkursu jest również pozyskanie opisów unikalnych zjawisk, wyłonionych na podstawie doświadczeń nauczycieli z całej Polski.

Korzyści z udziału w konkursie

Fundacja LifeSkills ufunduje  – 3 nagrody główne dla Laureatów:

  • 10 000,00 zł – dla Uczestnika, który zajął I miejsce w Konkursie,
  • 6 000,00 zł – dla Uczestnika, który zajął II miejsce w Konkursie,
  • 4 000,00 zł – dla Uczestnika, który zajął III miejsce w Konkursie,
  • oraz 9 nagród dla Wyróżnionych po 2 000,00 zł.

ZAPISY:

  1. Przeczytaj regulamin i wyślij formularz zgłoszeniowy do konkursu
  2. Przeczytaj otrzymaną od nas książkę „Gra w Szkołę”
  3. Prześlij Pracę Konkursową, czyli: swój Zestaw Historii i Zjawisk oraz Teaser o sobie i weź udział w konkursie

Po otrzymaniu Formularza Zgłoszenia Organizator, w sposób zaznaczony w formularzu, przekaże Uczestnikowi do zapoznania książkę “GRA W SZKOŁĘ – Od presji do zjawisk licealnych.” wydaną przez Fundację LifeSkills. Książka stanowi podstawę rozumienia pojęcia Historii i Zjawisk licealnych na potrzeby Konkursu.

Prace Konkursowe należy złożyć w terminie nie później niż do 3 kwietnia 2024 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: konkurs@lifeskills.pl  (z tytułem: Konkurs GRA W SZKOŁĘ – zjawiska licealne).

Uczestnik ma możliwość skorzystania z konsultacji (e-mail) w zakresie historii i zjawisk licealnych. Zapytania w tej kwestii mogą być zgłaszane do 25.03.2024 r.

Link do regulaminu konkursu: REGULAMIN
Link do zgłoszenia na konkurs: FORMULARZ ZGŁOSZENIA

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres mailowy: konkurs@lifeskills.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź nasze najnowsze wpisy