Dzień z Mentorem – dylematy strategii.

 

Baner langas
„Strategia, to wiedza o min. 3 ruchach do przodu. Jeśli ich nie znasz, jeśli nie jesteś ich świadomy, to pozostaje wiara i nadzieja. Te umierają zawsze ostatnie, grzebiąc uprzednio wszystkie mrzonki, hasełka i zaklęcia, nazywane strategią, misją, wizją…”

                                                   Robert Krool

Jesteś decydentem, czujesz że spoczywa na Tobie wielka odpowiedzialność, że obecne czasy wymagają od Ciebie refleksu, odwagi, zimnej krwi i rozsądku?

Kołaczą Ci się po głowie wykluczające się pytania? Na darmo by szukać odpowiedzi w publikacjach biznesowych i modelach szkoleniowych zarządzania, gdyż żyjemy w czasach bez precedensu … a nawet momentami – bez sensu.

Zapraszamy na spotkanie z Mentorem ds. zadań specjalnych, który od ponad 30 lat zajmuje się trudnymi decyzjami, a w tym  międzypokoleniowymi w firmach i rodzinach. Dotychczasowi uczestnicy Dnia z Mentorem, donoszą, że jest to prawdopodobnie jedno z trudniejszych spotkań, albowiem master mentor jest jak lustro: odbije to czego nie chcesz widzieć i na dodatek udzieli informacji zwrotnej…

szczegoly

Korzyści:

  • dużo głębsze wnioski, niż wynika to z tradycyjnego kształcenia liderów
  • odpowiedzi na kluczowe pytania, dotyczące Twojego biznesu
  • wewnętrznie trudne decyzje właścicielskie (niejawne)
  • precyzyjna perspektywa w myśleniu o firmie i zmianach

Dodatkowo: przed warsztatem – każdy uczestnik – wskazuje 2 pytania, które są dla niego szczególnie istotne. Mentor omówi odpowiedzi na nie podczas warsztatu.

Liczba uczestników jest ograniczona. Zapewniamy dodatkową możliwość zamówienia indywidualnej sesji konsultacyjnej po warsztacie.
więcej…

Zobacz filmik:
Broszura

 

 

 

Słowo od Mentora:

…w obecnych okolicznościach, bycie wrażliwym na „preludia problemów” to istotna kompetencja emocjonalna, wymagająca ze strony decydentów – uważności i precyzji. To pozwala, na jasne zdefiniowanie do którego momentu mamy do czynienia z pomyłką, błędem, nieporozumieniem albo anomalią, a od którego momentu, to już konsekwencje i nowe realia…

ROBERT KROOL

Jeden z bardziej doświadczonych, ale i dyskretnych mentorów w naszej części Europy. Jego mocodawcy, to przede wszystkim: Polacy, Niemcy, Holendrzy, Szwajcarzy, Duńczycy, Izraelczycy, Austriacy, a dodatkowo kilka rodzin królewskich. Szereg klientów obsługuje od 20 lat, kilkoro z nich operuje firmami z listy „Fortune Global 500″.

W 30 letnim dorobku poprowadził przeszło 10 tys. godzin sesji feedbackowych oraz mediacyjnych; uczestniczył w decyzjach właścicielskich o łącznej wartości przekraczającej 5,5 mld złotych; był kuratorem strategii w 55 projektach zmian organizacyjnych & międzypokoleniowych, a w jego seminariach, warsztatach uczestniczyło w Polsce już ponad 700 tys. osób. Pedagog oraz właściciel z krwi i kości, do tego były doradca inwestycyjny, były biegły sądowy i były śledczy gospodarczy.

Na co dzień, fundator, prezes zarządu Fundacji LifeSkills oraz jej naczelny wolontariusz, związany z Langas Group od początku jej istnienia. Współtwórca innowacyjnego Liceum Ogólnokształcącego LIFESKILLS Nr 1 w Warszawie.

Kontakt

Langas Regtech Sp. z o.o.
22 355 24 00
langas@langas.pl

 

Project Manager
Anna Chmielewska
a.chmielewska@langas.pl
  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź nasze najnowsze wpisy