28 stycznia 2016

Mentoring Theater

Mentoring Theater - Centrum Kompetencji XXI wieku

Kategoria

Mentoring Theater to nowa kategoria mentoringu w przestrzeni teatralnej.
Lekko szczypiąco duszę, acz przyjaźnie – choć z pazurem, Mentoring Theater ostrzy ważne w życiu dorosłego człowieka kompetencje:

  • wnikliwej, uważnej obserwacji zjawisk przyczynowo-skutkowych,
  • wchodzenia w rolę decydenta sercem i rozumem,
  • opiekowania się sobą,
  • zamiany intuicji, przeczuć – na dowody.

Mentoring Theater pobudza wrażliwość na nasze emocje. Pozwala przyjrzeć się sobie i poddać własnej ocenie zmiany, jakie zachodzą w naszym życiu. Pokazuje wielką użyteczność ludzkich przeżyć.
Użyteczne przeżycie może być jednocześnie wyróżnieniem i benefitem dla Twoich współpracowników, klientów, partnerów, i ich rodzin. A także świetnym wstępem do rozmowy o wspólnej przyszłości…
Lekko, dowcipnie, finezyjnie. Użytecznie. Na najwyższym poziomie… – sprawdź, jakim przeżyciem jest lepsze poznanie siebie.

Sesje

Sztuka Właściwych Decyzji – Robert Krool, Jarosław Sikora

Akcja monodramu toczy się podczas sesji mentoringowej z Adamem i Ewą. Para zgłasza się przed ważną dla nich decyzją życiową. Boją się konsekwencji ewentualnego kryzysu, jaki może wywołać ich decyzja…
Inscenizacja niesie ważne przesłanie: każdy z nas jest decydentem, wyborcą oraz prezydentem swojego życia. W rolę mentora wcieli się praktyk, autentyczny mentor – Robert Krool.
Sztuka Właściwych Decyzji inspirowana jest książką autorstwa Jarka Sikory i Roberta Kroola pt. „Na okruchach uważności…” i składa się z 3 odsłon.

Sztuka Właściwych Decyzji – trzy odsłony barier:
I. Fałszywie dodatnie
II. Urojona obfitość
III. Tytuł do wychodzenia z domu

Rzecz o przywództwie i zarządzaniu, czyli słów kilka o nienawiści, głupocie i nadziejach – Dariusz Milczarek, Michał Bukowski

Rzecz o przywództwie… to sesja poświęcona poszukiwaniu doskonałości w skutecznym przywództwie, zarządzaniu, ale także komunikacji i porozumieniu z innymi.
Te bez wątpienia kluczowe kompetencje, konieczne w codziennej pracy wszystkich menedżerów, obecnych i przyszłych liderów. Ten niecodzienny spektakl pozwala spojrzeć na relację szef-podwładny w nietuzinkowy sposób. Po raz pierwszy widz ma możliwość przyjrzenia się nie tylko wyrażonym wprost intencjom szefów, lecz także skonfrontować je z odważnymi spostrzeżeniami i reakcjami podwładnych.
Aktorzy odgrywając role odkrywają prawdziwe oblicze komunikacji, co dla widza stanowi doskonałą okazję do wyciągania wniosków z własnych zachowań, a w konsekwencji także uczenia się i samodoskonalenia.
Spektakl łączy kategorie sesji mentoringowej, psychoterapii, sztuki teatralnej i stand up’u.

Milczarek | Bukowski trio to nowy projekt biznesowo-artystyczny wykorzystujący nowatorską koncepcję Mentoring Theater w procesie rozwojowym. Tematy podejmowane przez twórców bezpośrednio nawiązują do kluczowych procesów zachodzących w organizacji.
Sprzedaż, zarządzanie, przywództwo widziane w nieco krzywym zwierciadle, umożliwiają widzom poddanie weryfikacji własnych postaw i zachowań wpływających na skuteczność, efektywność i rozwój…
Scenę zajmuje Dariusz Milczarek i Michał Bukowski, a koncept projektu zakłada interakcję z widzem, który staje się trzecim, najważniejszym partnerem Milczarek | Bukowski trio…

Poznaj tajniki uważności

Dokąd prowadzi brak obecności w moich decyzjach?
Co chcę ukryć przed światem?
Czym są wyróżniki mojej marki?
Czym uwodzę siebie? A czym innych?
Jaki jest mój tytuł do wychodzenia z domu?
Czemu służą moje kompetencje?
Jak życie zmieniło moje marzenia?
…?

Więcej na www.mentoringtheater.pl

Sprawdź nasze najnowsze wpisy